z ostatniej chwili ...

Get Adobe Flash playerPROWADŹ Z NAMI WŁASNY BIZNES WOLNY OD ZMARTWIEŃ SPRAWAMI URZĘDOWYMIJesteśmy jedyną firmą w branży energetycznej oraz fotowoltaicznej, która oferuje zarówno swoim klientom jak i współpracownikom możliwość wykorzystania systemu umożliwiającego rozliczania korporacyjnego. Dzięki bardzo dobrej znajomości zagadnień prawnych z zakresu Kodeksu Spółek Handlowych, Kodeksu Cywilnego, jak i ciągle zmieniających się wykładni oraz interpretacji prawnych ordynacji podatkowej, udało nam się wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi wypracować metodę bezpiecznego i zyskownego prowadzenia firmy.

Aby zrozumieć idee, które przyświecają tworzonym przez nas spółkom celowym należy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań z punktu prowadzenia biznesu w naszym kraju:

1. Czy prowadząc firmę jako osoba fizyczna ja, moja rodzina i mój majątek jesteśmy bezpieczni ?

2. Czy będąc prezesem Sp.z o.o.  w pełni zabezpieczam swoje interesy ?

3. Czy nawet w najlepszym biznesie czy też w życiu prywatnym może po prostu pójść coś nie tak ?

Jeśli te proste pytania dają Państwu do myślenia,  to zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem spółek celowych, które działają w sposób bardzo podobny do firm franczyzowych, jednak bez tak kosztownych inwestycji.

FRANCZYZA to nic innego jak wynajęcie gotowej do pracy firmy. Obecnie na terenie całego kraju działa już w ten sposób kilkaset spółek, których pełnomocnicy jako zarząd spółki mają pełne kompetencje do zarządzania nimi we wszystkich aspektach ważnych dla prowadzenia biznesu, pozostawiając jedynie na naszych barkach księgowość i rozlicznie się z organem podatkowym.  

Pełnomocnik (prezes) lub cała rada zarządzająca spółki otrzymują możliwości:

- 100% kontroli nad finansami spółki 

- konto firmowe spółki 

- bezpieczeństwo majątku powierzonego spółce i profesjonalne doradztwo podatkowe 

- bezpieczeństwo środków finansowych znajdujących się na rachunku firmowym spółki 

- spółka nie odpowiada za prywatne zobowiązania pełnomocników spółki dodatkowy pakiet wszystkich ubezpieczeń dla pełnomocników spółki i ich rodzin.


Szczegóły dotyczące naszych spółek u doradców Kosnulto s.c.